دانلود سریال انیمیشن نفرین Curses 2023 دوبله فارسی با تمامی کیفیت ها

0 Comments

دانلود سریال انیمیشن نفرین Curses 2023 دوبله فارسی با کیفیت 720p و نسخه کامل

معرفی انیمیشن Curse 2023

سریال Curse محصول کشور در ژانر است. سریال جدید Curse را لئو رایلی کارگردانی کرده و تماشاگرانی چون ریس داربی، رابرت انگلوند و لیریک لوئیس در آن به ایفای نقش پرداخته اند. سریال معرفی شده توانسته امتیاز کلی 10 را در سایت IMDB کسب کند. شما قادر خواهید بود با کلیک بر روی نام تهیه کنندگان معرفی شده در قسمت های خاص به صفحات مربوط به هر یک رفته و به تمامی سریال ها و سریال های مربوط به هر کدام برسید.

خلاصه ای از داستان مجموعه انیمیشن نفرین ها

هنگامی که یک نفرین خانوادگی چند نسلی، الکس واندرهوون را به سنگ می‌اندازد، دو فرزندش، پاندورا و راس، و همسرش اسکای باید مصنوعات دزدیده شده توسط اجدادشان را به خانه‌های واقعی‌شان برگردانند تا در نهایت این نفرین یک‌بار برای همیشه برطرف شود.

اگر از طرفداران سریال ها و سریال ها هستید، برای دانلود سریال محتوای مورد نظر ترجیح می دهید اطلاعات کسب کرده و سپس اقدام به دانلود کنید. اکنون، این اطلاعات می تواند از طریق تریلرها یا بررسی محتوا برای شما ارسال شود. پیشنهاد سایت هلو مووی این است که علاوه بر تماشای تریلر سریال نفرین ها، مطالب ارائه شده را نیز مطالعه کنید.

دانلود انیمیشن سریال Curses 2023 دوبله فارسی اولین بار در هلو مووی دانلود فیلم و سریال جدید خارجی با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی پیوست. ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts