دانلود سریال مردگان متحرک آنهایی که زنده میمانند The Walking Dead The Ones Who Live 2024 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت عالی

0 Comments

دانلود سریال مردگان متحرک آنهایی که زنده میمانند The Walking Dead The Ones Who Live 2024 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080p و لینک مستقیم

معرفی The Walking Dead، کسانی که زندگی می کنند 2024

سریال مردگان متحرک محصول کشور در ژانر است. سری جدید سریال مردگان متحرک به کارگردانی برت و برتی الوود ساخته شده است و تماشاگرانی چون دانای گوریرا، لسلی آن برانت و اندرو باکلور در آن به ایفای نقش پرداخته اند. سریال معرفی شده توانسته امتیاز کلی 10 را در سایت IMDB کسب کند. شما قادر خواهید بود با کلیک بر روی نام تهیه کنندگان معرفی شده در قسمت های خاص به صفحات مربوط به هر یک رفته و به تمامی سریال ها و سریال های مربوط به هر کدام برسید.

خلاصه داستان سریال The Walking Dead The Ones Who Live

داستان عشق بین ریک و میشون. با تغییر جهان دائماً در حال تغییر، آیا آنها خود را در جنگ با زنده ها خواهند یافت یا متوجه خواهند شد که آنها نیز The Walking Dead هستند؟

دانلود نوشته شده سریال The Walking Dead The Ones Who Live 2024 زیرنویس فارسی اولین بار در هلو مووی | دانلود فیلم و سریال جدید خارجی با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی پیوست. ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts