دانلود فیلم دانه گندم Bugday Tanesi 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با تمامی کیفیت ها

0 Comments

دانلود فیلم دانه گندم Bugday Tanesi 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 720p و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
نمایش

سال ساخت:
2022

کشور سازنده:
ترکیه

دوره زمانی:

120 دقیقه

داستان فیلم دانه گندم باگدی تانسی

دانلود فیلم Bugday Tanesi 2022

Bugday Tanesi یک فیلم درام خانوادگی ترکی 2022 است. این فیلم توسط Dogan Omid Karaja کارگردانی شده و توسط Zainab Karaja نوشته شده است. یلیز آکیا ، دنیز آرنا ، یوسف آیتکین ، ارکان بکتاش و مرتی تیموجین آلن در این فیلم نقش تماشا کرده اند.
[Image of پوستر فیلم دانه گندم (Bugday Tanesi)]

داستان فیلم درباره دختر جوانی به نام زینب است که در خانواده ای روستایی فقیر زندگی می کند. زینب از بیماری صعب العلاج رنج می برد و امید چندانی به زنده ماندنش نیست. اما زینب مصمم است جان خود را نجات دهد و از هیچ کاری برای انجام این کار کوتاه نخواهد آمد.

با کمک خانواده و دوستانش ، زینب شروع به یادگیری مهارت های جدید می کند. او می آموزد که چگونه با یک کامپیوتر کار کند و چگونه می تواند اطلاعات را در اینترنت جستجو کند. Zainab همچنین در مورد بیماری خود مطالعه و تحقیق می کند.

تلاش های زینب پرداخت می شود و او موفق می شود یک درمان مناسب برای بیماری خود پیدا کند. زینب با غلبه بر بیماری خود مایه الهام بسیاری از مردم می شود.

دانه گندم فیلمی امیدوار و الهام بخش است که یک داستان واقعی از تلاش و پشتکار را روایت می کند. این فیلم نشان می دهد که حتی در سخت ترین شرایط ، امید می تواند ما را به جلو سوق دهد.

این فیلم با واکنش مثبت منتقدان و تماشاگران مواجه شد. منتقدین از تماشاگری خوب تماشاگران ، داستان امیدوارکننده و پیام آموزشی فیلم تمجید کردند. مخاطبان همچنین از این فیلم به عنوان یک فیلم خوب و عاطفی یاد کردند.

در ادامه به نکات مثبت و منفی فیلم اشاره می کنیم:

نکات مثبت:

* داستانی امیدبخش و الهام بخش
*تماشا خوب
* پیام آموزنده

معایب:

* برخی از شخصیت ها کمی کلیشه ای هستند
* فیلم گاهی کمی شعاری می شود

0
0
رای
امتیاز دادن به مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts