دانلود فیلم پیپا Pippa 2023 دوبله فارسی با کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم پیپا Pippa 2023 دوبله فارسی با کیفیت عالی و دانلود رایگان

ژانر. دسته:
اکشن، جنگی، درام

سال ساخت:
2023

کشور سازنده:
هند

دوره زمانی:

138 دقیقه

داستان پیپا، پیپا

دانلود فیلم پیپا (2023) یک فیلم جنگی بیوگرافی هندی محصول 2023 است که بر اساس زندگی کاپیتان بلرام سینگ مهتا از 45 هنگ سواره نظام هندی است که به همراه خواهر و برادرش در طول جنگ هند و پاکستان در سال 1971 در جبهه شرقی جنگیدند. این فیلم اقتباسی از خاطرات جنگی سرتیپ بلرام سینگ مهتا به نام «شافی سوزان» است.

داستان پیپا

داستان فیلم حول محور بالرام سینگ مهتا (ایشان ختار)، یک جوان روستایی است که به ارتش هند می پیوندد. او به هنگ 45 سواره نظام منصوب می شود و با خواهر و برادرش رام (پریانش پاندیولی) و مانی (سونی رازدان) در جبهه شرقی در جریان جنگ هند و پاکستان در سال 1971 می جنگد.

بلرام یک سرباز شجاع و با استعداد است، اما او همچنین یک جوان بی تجربه است که با چالش های زیادی روبرو است. او باید با ترس از مرگ، از دست دادن دوستان و خانواده و وحشت جنگ مقابله کند.

در طول جنگ، بالرام و هنگ 45 سواره نظام نقش بسزایی در پیروزی هند دارند. آنها در نبرد گریبپور، یکی از مهم ترین نبردهای جنگ، شرکت می کنند که در آن بسیاری از پاکستانی ها را می کشند.

بلرام پس از جنگ تبدیل به یک قهرمان ملی می شود. او خاطرات خود را درباره جنگ می نویسد و به یکی از چهره های برجسته تاریخ هند تبدیل می شود.

پیپا این یک فیلم جنگی خوب است که داستان جالبی را روایت می کند. این فیلم به خوبی چالش های پیش روی سربازان هندی را در طول جنگ به تصویر می کشد.

تماشا در فیلم هم خوب است. ایشان خطتر در نقش بالرام سینگ مهتا اجرای خوبی ارائه می دهد. او به خوبی توانسته شخصیت یک سرباز شجاع و با استعداد را به تصویر بکشد.

در کل پیپا فیلم جنگی خوبی است که برای طرفداران این ژانر جذاب خواهد بود. این فیلم داستانی جذاب با تماشاگران خوب ارائه می دهد.

0
0
رای
امتیاز دادن به مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts